Duben 2014

Modely vždy a všude

26. dubna 2014 v 22:25 | Jeife |  Nowinky
Tak jsem se dobelhala k počítači, říkám si, že musím napsat na blog. Vlastně ani ne tak musím, jako spíš chci. Blogování mi prostě chybí.. Chybí mi ta radost z nového článku, komentáře, rady, názory, světe div se - chybí mi i ta občasná kritika. Chybíte mi VY ! :)
Když jsem řekla, že na pár dní odjíždím, myslela jsem to vážně. A dopředu jsem neříkala kam, bylo to tak lepší. I když teď už to můžu říct naplno, udělala jsem si další výlet do nemocnice. Tentokrát to bohužel nebylo formou exkurze (jak už to tak na zdravotnické škole, kde jsem chodí..). Proč, co, nebo za jakým účelem není až tak podstatné, důležité je, že jsem vpořádku a už doma.
Říkala jsem si, že když už výlet, tak s modely.. a tak se malý model od "Safari" jménem Black podíval i na JIP :)

"Modely VŽDY a VŠUDE"

Další věcí, které jste si na fotkách asi všimli jsou podpisy. Nebylo to poprvé, co mi někdo ukradl fotku (a vydával jí za vlastní) ... proto budou teď fotky podepsané.
Klisna Shirského koně, o které jsem v minulém článku psala už je na poště :) teď už jen si tam pro ní zajít, hurá! Až ji budu mít, bude moje rodinka starších shirů kompletní. Klisna, hříbě a hřebec - tedy vlastně dva hřebci se u mě sešli. Až bude čas nafotím, máte se na co těšit.
Fotek, které čekají na nahrání na rajče / publikování na blogu je přes 200, už jen se k tomu dokopat, ale nebojte, pustím se do toho brzy :)

Na pár dní odjíždím

23. dubna 2014 v 8:32 | Jeife |  Nowinky
Poslední dobou nestíhám, ale náladu na psaní článků mám.. tak aspoň teď, před odjezdem vám sem něco napíšu.
Sbírka se téměř nehnula, jediné co má přijít je stará shirská klisna (ano, ta s hlavou dole), tak na tu se těším.. vyšla mě 150 i s poštou, krásná cena. Kobču jsem chtěla už asi 2 roky a pořád ne a ne jí sehnat. Tak snad přijde vpořádku.
Psala bych dál, ale zachvíli mi jede autobus, tak mě tu, ani jinde na blogu pár dní neuvidíte. Mějte se tu hezky :)


"I kdyby jste na to měli být sami, nevzdávejte to!"

Film "Pokání"

13. dubna 2014 v 21:30 | Jeife |  Filmy
Tento blog není jen o modelech, jak jste si určitě všimli, občas se tu objeví i článek na úplně jiné téma. Tak je tomu i dnes.
K filmu "Pokání" jsem se dostala přes mladou herečku Saoirse Ronan, která hrála hlavní roli ve filmu "Hanna" (taky skvělý film)

... O tom, jak může náhoda změnit lidem život, víc říkat nebudu, film je online ZDE. Za mě má 5 hvězdiček, hezký příběh, dobří herci ...

http://www.musicrecords.cz/upload/catalogue/image/original//big/pokani.jpg

Nový design

6. dubna 2014 v 19:51 | Jeife |  Nowinky
Přes zimu tu byl tmavý design, to se přece na jaro nehodí. Takže jsem se bez úspěchu pokoušela o vytvoření barevného (oranžovo / zelený, žlutý..). Ani jeden z nich se mi nelíbil, na ty barvy jsem prostě neměla náladu. A tak je dess do modra :)
Nad výrobou jsem seděla docela dlouho, nejdřív nebyl pořádný nápad, pak zlobily programy v počítači. Ale po 2 restartech se mi ho povedlo dokončit. Přidávám i fotku návrhu -

V příštích dnech se tu objeví článek se všemi modely v mé sbírce, to je poslední věc, která k dessu chybí dodělat (ten odkaz nad textem někam musí vést, že?
Když už tu mluvím o mé sbírce, na konci minulého měsíce jsem jí udělala pořádné místo. Konečně to není jen polička a půl ->

Sedlo a uzdečka na MW - (ne)možné?

4. dubna 2014 v 11:25 | Jeife |  Výrobky
Dost lidí mi řeklo "sedlo na WM, to nejde vyrobit".. měla jsem večer čas a chuť, tak jsem se do vyrábění pustila. A asi po 3 hodinách bylo hotovo. S výsledkem jsem moc spokojená, jen tloušťka kůže mi tam malinko překáží. Uzdečka 9mm, posledlí 8mm. Jaký je váš názor? :)