Květen 2015

Domeček z karet

26. května 2015 v 21:55 | Jeife |  Nowinky
Jak začít ... asi bych mohla říct něco málo k tomu, proč se tu tak dlouho neobjevil článek. Hlavním důvodem je asi to, že se mi během pár dní život otočil o 360 stupňů. Když jsem foukla, tak se věci, kterým jsem věřila sesypaly jak domeček z karet ve větru ...


Život se obrátil, dobré věci odešly, dobré přišly .. jen jsem si to musela poskládat v hlavě :)
Den, kdy jsem začla foukat do domečku z karet jsem ještě byla fotit, ty nejlepší fotky sem dám, snad se budou líbit :)


Dádám sem i starší fotku ohlávky, byla vyrobená za dva večery, ale líbí se mi.. co vám?

Další dobrou zprávou je to, že se asi po měsíci konečně našel úchylák co se potuloval i kolem naší vesnice ... tak můžu jít konečně zas ven, bez obav fotit :)
Aby těch dobrých zpráv nebylo málo, po dlouhé době jsem "narazila" na zahradu, kde můžu něco změnit, kde můžu fotit ... takže doufám, že mě nepřemůže lenost a budu fotit !!

Přeju hodně šťěstí při písemkách, sama zítra jednu píšu, tak držte palce .. :)

Na jednom místě, v jiném čase ...

11. května 2015 v 23:17 | Jeife |  Nowinky
Také vám občas přijde, že děláte divné věci? Stojíte v dešti a koukáte do mraků, sledujete cizí lidi ... nebo dokonce chodíte na hřbitovy - jen tak, pro ten pocit? :)
Právě o hřbitovech se tu chci dnes trošku rozepsat, koho to nezajímá, ať to přeskočí a koukne třeba jen na fotky, zlobit se nebudu. Přeci jen, není to věc, kterou by většina lidí označila za normální...


Bydlím na vesnici a hřbitov pro mě nikdy nebyl místem neznámým. Ale víc než ten současný mě táhnul židovský hřbitov na okraji vesnice kde žiju. Sem jsem už nejednou utekla, když mě něco trápilo. Je tu klid, žádní lidé z přítomnosti. Kdo tu však je, tedy já a dost lidí je cítí, jsou duše.
Kdo nevěří, ten věřit nechce... nechce si připustit, že něco takového je. Většinou jsou to lidé, kteří se hřbitovů a celkově zemřelých bojí. Těžko říct, jestli kvuli filmům, hororovým příběhům, nebo jen "protože se to dělá". Ať už k tomu mají jakýkoli důvod, je to škoda, hřbitov je krásné místo ...


Aby jste neřekli, dám vám sem i jednu z lesa :)

Huckleberry Bey

6. května 2015 v 10:01 | Jeife |  Breyer

Jméno : Huckleberry Bey
Plemeno : Arabský plnokrevník
Značka : Breyer traditional
Typ : OF
Rok výroby : 1999
Stav : 9/10
Byl zakoupen od : Silvera
Datum zakoupení : 14.2.2015
Něco o modelu : Tenhle krásný model jsem koupila na VLS v praze 2015. Jak jsem ho viděla, padl mi do oka. Ale aby to nebylo jednoduché .. do oka mi padly dva modely. Následovalo dlouhé vybírání a nakonec to "vyhrál" tenhle krásný hřebec. Složité jméno, spousta propracovanýh detailů a krásné oči. Snad jen zvednutá zadní noha mi ho trošku kazí ... na druhou stranu, kůň podle kterého je dělaný vypadá na fotkách úplně stejně ...
http://www.arlenemagid.com/images/HuckleberryBey.jpg


Pár dní na novém světě

3. května 2015 v 23:40 | Jeife |  Nowinky
Minulou sobotu jsem se byla podívat na dvě ani ne týden stará hříbátka. Tyhle malá stvoření ve mě vždy vyvolala vlnu emocí a tak nelituju, že jsem si k jednomu hříbátku sedla a chvíli jen koukala na tu malou, nohatou roztomilost :)
Samozřejmě se s vámi podělím o fotky ..

Takhle se tam nakonec poskládalo... <3

Hrdá máma :)

Ještě druhé hříbátko, to už nebylo tolik mazlivé. Jen si mě přišlo očuchat a než jsem jí mohla vyfotit, tak se zase vzdálila :)


Snad vám nevadí kratší článek, myslím že k tomuhle není co dodat :)
Po dlouhé době jsem udělala nový design, za názory budu jedině ráda ..