Červen 2015

Heartbreaker

30. června 2015 v 13:14 | Jeife |  Breyer

Jméno : Heartbreaker
Plemeno : Hannoverský kůň
Značka : Breyer traditional
Měřítko : 1:9
Typ : OF
Stav : 8/10
Byl zakoupen od : (inzerát)
Cena : 900kč i s klisnou
Datum zakoupení : 13.2.2015
Výhry : 5. místo - bh tradi of hřábata - valentine live show 2015
3. místo bh tradi "klisna a hříbě" - speciální valentýnská kategorie - valentine live show 2015
Něco o modelu : Po GG Valentine jsem koukala už delší dobu, ale ne a ne jí najít. Až jsem jednou projížděla inzeráty na Bazoši a najednou jí vidím. Tuhle krásku i s hříbětem... Nebylo to dlouhé rozhodování, bylo před výstavou a tak jsem rychle psala teď už původní majitelce. Během chvíle jsme byly dohodnuté na předání v Praze, následující den. Vše proběhlo bez problémů a já jsem moc ráda, že je oba mám :)

Ve velkém stylu

28. června 2015 v 20:36 | Jeife |  Nowinky
Mám posledních 5 minut před odchodem na bus, i tak se ale se pokusím napsat článek :) z celého minulého týdne mám spíš víc fotek, než věcí o kterých bych stihla psát. K vysvědčení - jedna trojka z matiky - průměr 1,73 - 3. nejlepší vysvědčení ze třídy - druhák na střední = šprt :D
Dobře, nechám té sebechvály .... pojďme na fotky, popisovat jistě nemusím, myslím že každý pozná deku od ohlávky :D

-> koupila jsem si koníka za vízo :) sice spíš přání zákazníků, ale i tak udělal radost :)


Doufám, že se fotky líbily ... že v článku není moc chyb ... že si ho někdo přečte ... že nechá komentář ... vypne počítač a půjde ven užívat prázdniny :)

Scary Jumper

23. června 2015 v 13:13 | Jeife |  Breyer

Jméno : Newshorthy / Scary Jumper
Plemeno : Welsh partbred
Značka : Breyer traditional
Typ : OF
Vyráběl se : 2008 - 2009
Stav : 9/10
Byl zakoupen od : Tinkerky
Datum zakoupení : 10.1.2015
Výhry :
Něco o modelu : Scary jumper se ke mě dostal vlastně náhodou. Tinkerka chtěla Azhara a já chtěla "toho krásneho bílého koně". A tak jsme si po chvíli domlouvání plácly. Nelituju, je to bez pochyb nejúspěšnější koník ze sbírky.


Výroba v plném proudu

20. června 2015 v 18:59 | Jeife |  Nowinky
Je to neuveřitelné, vyráběcí nálada mě pořád drží a doufám, že minimálně do konce prázdnin držet bude :) Goffertovi jsem vyrobila ohlávku ...

Onyxovi uzdečku ... jedna pro kamarádku :)

Idealovi bílou sadu ... z té mám asi nejvetší radost <3

Součástí jsou i krásné kamašky ... tak takhle si dělám radost :3

Focení mi málem překazila bouřka, která se na mě hnala šílenou rychlostí, naštěstí pod střechu nebylo daleko :D

Ale stihla jsem ještě vyfotit zelenou sadu :D

Tak snad se vám fotky líbily :) Jinak co se děje u mě ... nakonec jsem známky vytáhla, i když to bylo na poslední chvíli. Bude jen jedna trojka, na druhák na střední úspěch. Tedy já to beru jako úspěch. Přemýšlela jsem, jestli si dát za vysvědčení model, nevím. Možná raději budu opečovávat svojí sbírku :)
Předemnou je posledních 5 dní školy, uteklo to. V plánu mám další vyrábění, určitě nějaký postoj nebo královskou sadu na fríse. Taky bych chtěla vyrobit ještě jeden meč, uvidíme :)
Užijte si to krásné počasí (které už snad doufám přijde!!)

Ideální podmínky

16. června 2015 v 8:44 | Jeife |  Nowinky
Uzavřená klasifikace. To je věta, která některým dělá vrásky na tváři ... mě naštěstí ne, matiku jsem vybojovala na 3 a tak teď pro mě uzavřená klasifikace znamená jen jedno - víc času na vyrábění :)
Jak jsem mluvila o sadě s mečem ... základ sice mám, ale chybí mi nalakovat meč a dodělat uzdečku, tak vám sem dám aspoň to co mám. Je to historicky můj první pokus o "bojové" sedlo, dokonce i podocasník jsem dělala poprvé :D


Co bych to byla za člověka, abych nedodělala to, co jsem slíbila :)

Potřebovala jsem si už odpočinout od měřítka 1:24 a tak jsem se pustila do tradíků. Konkrétně do Ideala. Udělala jsem uzdečku a když jsem k ní chtěla udělat otěže, se zklamáním jsem zjistila, že nemám kůži :( Takže otěže musí počkat zas do příštího článku. To samé platí pro sedlo, které jsem pro změnu zapoměla vyfotit :D


Naštěstí nejsem takový truhlík, jak teď možná vypadám a tak jsem udělala "aspoň" tuhle sadu :)


Za názor a kritiku budu ráda :)
Co se chystá ... chci vyfotit uzdečku a sedlo na Idealovi. V hlavě mám plán na nové zapínání kamaší, musím ho vyzkoušet. Zároveň s kamašemi se pustím možná i do zvonů. Pak bych taky ráda udělala hnědou koženou ohlávku s beránkem a možná i beránek pod sedlo .. uvidím. Včera jsem byla nakupovat, přitáhla jsem domů zas igelitku materiálu, tak mám hned větší chuť do vyrábění :)

Tajga - no signal

7. června 2015 v 19:28 | Jeife |  Nowinky
Jsou to už dva týdny, kdy si říkám "měla bys napsat". Nebudu lhát, není to jen škola, kvuli které nepíšu. Je v tom přítel, koně, zahrádka ... ale hlavně to, že teď většinu týdne trávím mimo dosah internetu. Řeknu vám všem, ktřeří jste více či méně závislí na připojení - jednou se najde něco, co vám dá víc než internet a pak ten život bude teprve stát za to :)
Jsem na zahrádce, na procházkách, vyrábím ... pár dní zpět jsem dodělala sadu na hannoverku - jediná věc, kterou jsem zatím vyfotila -

Je to poprvé a snad na delší dobu naposledy, co jsem fotila mobilem .. ach ta kvalita :D Taky vám musím povědět o nové klisně od schelich. Je to knabstrupperka a jmenuje se Tajga. Mám na ní rozdělanou sadu s mečem. Řeknu vám, je to docela zajímavý - rozštípat si polínko, vzít nejtenší třísku, pilník, brusnej papír a pustit se do práce. Je to krásný pocit dělat rukama jinde než na klávesnici. Příští článek bude snad právě o téhle sadě. :)
Taky jsem si po dlouhé době nabila foťák, už se těším až vyrazím fotit, snad mi to vyjde .. stejně tak jako zítřejší pololetka z matiky, držte palce aby mi nepokazila celé prázdniny :)